Адміністрація

Адміністрація факультету:

Декан — Яськів Володимир Іванович,кандидат технічних наук, доцент

Заступники:

 • з навчальної роботи:
  Карташов Віталій Вікторович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій;
 • з наукової роботи та міжнародної діяльності:
  Дозорський Василь Григорович, к.т.н., доцент кафедри біотехнічних систем;
 • з виховної роботи:
  Габрусєва Ірина Юріївна, к.т.н., старший викладач кафедри вищої математики.

Працівники:

 • Горват Ольга Богданівна, диспетчер;
 • Дерев’янко Яніна Романівна, спеціаліст першої категорії;
 • Сидоренко Людмила Вікторівна, спеціаліст першої категорії.

Декан — Яськів Володимир Іванович

Біографія декана

Декан факультету Яськів В.І. народився 11 серпня 1964 року в селі Куничі Галицького району Івано-Франківської області в сім’ї вчителів. В 1981 році закінчив на відмінно Дашавську середню школу та вступив на електромеханічний факультет Львівського політехнічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1986 році за спеціальністю “Електропривод  та автоматизація промислових установок”, отримавши фах інженера-електрика. Трудову діяльність розпочав на посаді інженера-розробника відділу джерел електроживлення Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту (ЛНДРТІ).

1988-1989 – проходив стажування на кафедрі електричних апаратів Московського енергетичного інституту (МЕІ).

1989-1992 – навчання в цільовій очній аспірантурі МЕІ на кафедрі електричних і електронних апаратів. У січні 1993 року в МЕІ захистив кандидатську дисертацію на тему “Розробка високого рівня струму джерел живлення з високочастотними магнітними ключами” (науковий керівник – к.т.н., доц. Хруслов Л.Л.) за науковою спеціальністю 05.09.12 – «Напівпровідникові перетворювачі електроенергії», після чого працював на посаді провідного наукового співробітника в МНВП “Гістерон” в МЕІ.
За час роботи в МЕІ було реалізовано близько 30 науково-дослідних проектів з впровадженням результатів роботи в самих різних областях застосування – космос, авіація, медицина, атомна енергетика, зварювання, транспорт, кіноіндустрія, зв’язок, інформаційні технології і т.п.

З 1993 року в ТНТУ. За час роботи в ТНТУ здійснював наукове керівництвом 14 держбюджетними темами.

Наукові дослідження проводяться також в рамках спільних міжнародних проектів – проекти за Програмою українсько-китайського науково-технічного співробітництва (2004-2012 рр., 2017-2018 рр., реалізовано 7 проектів,), грант НАТО на спільні наукові дослідження з лабораторією силової електроніки (директор лабораторії – проф. K. Smedley) Каліфорнійського університету (м. Ірвін, США, 2007-2009 рр.)

2014, 2016, 2018 – член програмного комітету Міжнародної конференції ELEKTRO, Словаччина.

2015-2018 – міжнародний експерт/спеціаліст у Міністерстві освіти, науки, досліджень та спорту Словаччини.

Спеціаліст в області електротехніки та силової електроніки. Володіє пріоритетним досвідом розробки пристроїв перетворювальної техніки на основі використання сучасних високочастотних аморфних сплавів з прямокутною петлею гістерезису. Автор близько 110 наукових праць (з них 21 патент на винаходи та 1 авторське свідоцтво, більше 40 доповідей на міжнародних конференціях  (Китай, Німеччина, Польща, Росія, Словаччина, США, Україна, Чехія).

Свої розробки неодноразово представляв на міжнародних виставках:
– CеBIT (міжнародна виставка інформаційних та телекомунікаційних технологій, м Ганновер, Німеччина, 2002, 2003, 2004, 2005 рр., в 2005 р. керівник української делегації),

– “Дні української науки і техніки в Китаї” (м. Цзинань, провінція Шандунь, КНР, 2003р .; м. Усі і м. Цзясин, провінція Шанхай, КНР, 2005р.),

– на виставці наукових розробок України в КНР (м. Харбін, КНР, 2009 р., 2012 р.), а також на численних виставках в Україні.