Вітаємо декана ФПТ Яськіва Володимира Івановича з захистом дисертації доктора технічних наук

Автор | 14.05.2021
Колектив Факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії щиро вітає декана факультету, кандидата технічних наук, доцента Яськіва Володимира Івановича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.12 – напівпровідникові перетворювачі електроенергії!
Захист докторської дисертації на тему: «Високоефективні напівпровідникові перетворювачі електроенергії на основі високочастотних магнітних підсилювачів» відбувся 13 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.04 у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».
Дорогий Володимире Івановичу, бажаємо Вам неймовірних сил, блискучих ідей, натхнення у роботі та в майбутніх наукових пошуках!
Нехай підґрунтям подальшої Вашої плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!