Студент факультету зайняв призове місце на конкурсі стартапів

Автор | 27.04.2023

20 квітня 2023 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проведено конкурс стартапів, в якому прийняли участь як студенти нашого університету, так і студенти коледжів, а також викладачі. Студент 1-го курсу, спеціальності 152 “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” нашого факультету Назаревич Тарас Олегович представив проект із назвою «Акумуляторний інверторний перетворювач із автоматичним перемиканням і автоматичною підзарядкою», який він не лише спроектував, але і втілив в життя і використовує у себе вдома. Комісія високо оцінила потенціал такої конструкції і присвоїла проекту третє місце. 24 квітня 2023 року на засіданні вченої ради університету усім переможцям конкурсу стартапів вручили сертифікат та подарунки від партнерів конкурсу.

Вітаємо Тараса з таким високим досягненням вже на першому курсі навчання і бажаємо розвитку і подальших звершень в майбутньому.