Вітаємо з Днем знань

Автор | 13.09.2021

Шановні студенти кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, колеги, вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року! Першовересневого дня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя пройшла урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти. У 2021 році повноправними членами університетської спільноти стали близько 1 000 юнаків і дівчат.

Сотні щасливих першокурсників разом зі своїми батьками та друзями зібралися біля стін головного навчального корпусу, аби взяти участь у яскравому святі на свою честь.

Вітали першокурсників викладачі, вище керівництво університету, а також почесні гості — народний депутат Верховної ради України Володимир Гевко, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк та голова ПрАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський.

Нехай 2021/22 навчальний рік буде щасливим і цікавим! Міцного здоров’я та задоволення від навчання!